Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/p/plazovvalerii/domains/maister.lviv.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Мешканці мікрорайону Рясне у Львові проти будівництва асфальтобетонного заводу » Євроремонт у Львові. Ремонт квартир офіса львів.

TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Мешканці мікрорайону Рясне у Львові проти будівництва асфальтобетонного заводу

Мешканці мікрорайону Рясне закликали депутатів не розглядати питання розміщення асфальтобетонного заводу на вул. Т.Шевченка (промвузол Рясне).
Мешканці мікрорайону Рясне у Львові проти будівництва асфальтобетонного заводу


Зокрема, на засідання сесії Львівської міської ради 8 липня виносилося питання щодо надання земельної ділянки ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району» на вул.Т.Шевченка (промвузол Рясне) у постійне користування для перенесення і розміщення асфальтобетонного заводу. Згідно з проектом ухвали, площа цієї ділянки 0,9000 га.

Як повідомив перед самим голосуванням за це питання депутат Василь Павлюк, до нього звернулися мешканці мікрорайону Рясне, які просили перенести розгляд цієї ухвали. Депутати підтримали цю ідею і перенесли питання.