TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Короткий екскурс у історію Львова

Короткий екскурс у історію Львова


Археологічні розкопки свідчать, що район Львова був заселений ще у V столітті[19]. Львів був заснований князем Данилом Галицьким, як удільне місто для його сина Льва. Перша письмова згадка про Львів, датована 1256 роком, міститься у Галицько-Волинському літописі і фігурує в контексті опису пожежі в столиці Галицько-Волинської держави — Холмі.
Детальніше-->
Львівські новини-ремонт квартир | | Докладніше...
 
Коли в Японії землетрус, у Львові тремтять будинки

Коли у Японії чи в іншому куточку світу землетруси, це відчувають, практично, усі будинки в центрі Львова. Більше того, щороку Львів підіймається на 2 см, а потім на таку ж позначку опускається. Але чому землетруси загрожують Москві більше, ніж нам? Про це та інше у розмові з доктором технічних наук, професором, директором Інституту геодезії НУ «Львівська політехніка» Корнилієм
Коли в Японії землетрус, у Львові тремтять будинки

Львівські новини-ремонт квартир | | Докладніше...
 
До кінця тижня на Сихові обіцяють відремонтувати вулицю Полуботка

До кінця тижня на Сихові обіцяють відремонтувати вулицю ПолуботкаЦього тижня у Львові розпочато ремонт дороги на вулиці П. Полуботка у Сихівському районі. Під час ремонту буде замінено більше трьох тисяч квадратних метрів асфальтного покриття. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

"Ремонт вулиці плануємо закінчити вже до кінця тижня", - повідомляє Ігор Фалюта, виконувач обов'язків начальника управління капітального будівництва Львівської міськради.

З міського бюджету на ремонт виділено близько 300 тисяч гривень. Роботи виконує компанія "Онур". Нагадаємо, цьогоріч у Сихівському районі відремонтували дороги на вулицях Сихівській, Зеленій та на пр. Червоної Калини.
Львівські новини-ремонт квартир | |
 
Мешканці мікрорайону Рясне у Львові проти будівництва асфальтобетонного заводу

Мешканці мікрорайону Рясне закликали депутатів не розглядати питання розміщення асфальтобетонного заводу на вул. Т.Шевченка (промвузол Рясне).
Мешканці мікрорайону Рясне у Львові проти будівництва асфальтобетонного заводу


Зокрема, на засідання сесії Львівської міської ради 8 липня виносилося питання щодо надання земельної ділянки ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району» на вул.Т.Шевченка (промвузол Рясне) у постійне користування для перенесення і розміщення асфальтобетонного заводу. Згідно з проектом ухвали, площа цієї ділянки 0,9000 га.

Як повідомив перед самим голосуванням за це питання депутат Василь Павлюк, до нього звернулися мешканці мікрорайону Рясне, які просили перенести розгляд цієї ухвали. Депутати підтримали цю ідею і перенесли питання.
Львівські новини-ремонт квартир | |
 
Львів: всі дороги ведуть до Євро-2012?

Львів: всі дороги ведуть до Євро-2012?


У підготовці до Євро-2012 громада Львова і керівництво міста однаково вбачають великий шанс покращити цю ситуацію у дорожньо-транспортному господарстві міста. Проте, якщо на початковому етапі підготовки закладався план максимум, то після року економічно-фінансової кризи ці плани зазнали серйозного коригування у бік мінімізації.

Проблеми і потреби міста в удосконаленні дорожньо-транспортної мережі добре відомі місцевим містобудівникам і владі. Потрібно розвантажити центральну частину міста, бо від засилля транспорту страждає екологія та архітектурні надбання Старого Львова; мінімізувати рух через місто транзитного транспорту, який безпідставно експлуатує міські дороги; забезпечити якісне сполучення від аеропорту, залізничного вокзалу до центру міста, щоб таки розвивати туризм як провідну галузь економіки; збільшити пропускну здатність важливих магістралей; покращити сполучення зі спальними масивами; змінити структуру громадського транспорту: замінити невідповідні запитам громадян малогабаритні маршрутки більш комфортними автобусами, дати зелене світло екологічно чистому електротранспорту.
Львівські новини-ремонт квартир | | Докладніше...