TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Питання будівництва львівського стадіону – критичне для організації Євро-2012

Питання підготовки львівського стадіону – критичне для організації Євро-2012. Про це сьогодні під час прес-конференції «Стан підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року» сказав Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.
Однак, як зазначив пан Лубківський, після заміни генпідрядника спорудження львівського об’єкту йде повним ходом, а тому збудувати стадіон мають у визначені УЄФА терміни.
Питання будівництва львівського стадіону – критичне для організації Євро-2012


Позитивно відгукнувся керівник МОКу і про залучення іноземних менеджерів до підготовки об’єктів чемпіонату.

«УЄФА неодноразово наголошувала на тому, що оскільки для України проведення чемпіонату Європи – цілковито новий проект, то до нього слід максимально залучити досвідчених міжнародних фахівців і спеціалістів», - зазначив Директор турніру Євро-2012 в Україні.

«В УЄФА існує мандат довіри до нової влади, але він має дуже короткий термін дії», - додав Маркіян Лубківський. Мова йде про неповні 2 місяці, адже Наглядова Рада УЄФА розглядатиме стан підготовки України та Польщі до Євро-2012 на своєму наступному засіданні, яке відбудеться 2-го червня цього року в швейцарському Ньоні.

Говорячи про реконструкцію НСК «Олімпійський», пан Лубківський зазначив, що наразі відбувається надолуження існуючого відставання, але завдання встигнути – посильне: «Команда, яка керує стадіоном - ефективна. Вона розуміє, що потрібно робити, а відтак з приводу цього об’єкту Євро-2012 застережень немає. Головне завдання, що слід вирішити у Києві, – це будівництво терміналу D аеропорту «Бориспіль», а також організація трансферу вболівальників від аеровокзалу до «Олімпійського».

Відповідаючи на запитання про можливість звернення УЄФА до плану «Б», який озвучував Президент УЄФА Мішель Платіні, Маркіян Лубківський зауважив, що у ході виконання будь-якого масштабного проекту, необхідно мати кілька альтернативних планів його реалізації. Саме так наразі діє УЄФА. Однак, Директор Турніру наголосив, що все залежить лише від України: «Щоб не довелося вдаватися до плану «Б», і всі чотири українських міста гідно прийняли Чемпіонат Європи у 2012-му році треба вчасно і якісно виконати вимоги УЄФА».

Окрім цього, Маркіян Лубківський розповів про роботу Місцевого організаційного комітету (МОК) «Євро-2012 Україна» та його взаємодію з УЄФА та українським Урядом. За словами посадовця, МОК реалізовує 57 проектів: «Це співпраця з приймаючими містами Євро-2012, проекти з управління стадіонами й аеропортами під час проведення турніру, а також вирішення питань забезпечення транспорту, безпеки, правопорядку, організації роботи волонтерів тощо».

Поряд з цим, наразі МОК опікується підготовкою святкових заходів до відзначення двох років до початку Євро-2012 – 8-го червня 2010-го року. Маркіян Лубківський пообіцяв, що до цієї дати у всіх українських містах єврочемпіонату з’являться клумби у формі логотипа Євро-2012.

Інформаційний центр «Україна-2012»