TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


До 1 липня уряд викупить всі земельні ділянки під будівництво та реконструкцію львівського аеропорту

21-го квітня Кабінет міністрів України ухвалив низку надважливих рішень, які прискорять темпи підготовки до Євро-2012.
Уряд викупить об’єкти приватної власності та земельні ділянки, які розміщені на землях, що відводяться для будівництва та реконструкції львівського аеропорту. Підстава – суспільна необхідність.
До 1 липня уряд викупить всі земельні ділянки під будівництво та реконструкцію львівського аеропорту


Львівська облдержадміністрація має до 1-го липня 2010-го року викупити земельні ділянки, садові будинки, гаражні бокси та інші об’єкти нерухомості, а також відшкодувати вартість багаторічних насаджень власникам. Львівська ОДА та міськрада Львова мають забезпечити надання у постійне користування аеропорту викуплених земельних ділянок з видачею відповідного державного акта.

Цілісні майнові комплекси Львівського комунального підприємства «Дирекція з будівництва стадіону у місті Львові» та комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту «Донецьк» також передані у державну власність.

Справами державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» тепер управлятиме Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012-го року з футболу.

Таким чином Уряд прагне забезпечити цільове та ефективне використання коштів, що виділяються з державного бюджету на підготовку до Євро-2012, та вдосконалити систему управління підготовкою і проведенням в Україні чемпіонату Європи.

Інформаційний центр «Україна-2012»