TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Силовики та медики Львова перевірять готовність до Євро-2012 під час матчу Україна-Румунія

Силовики та медики Львова перевірять свою готовність до Євро-2012 під час товариського матчу Україна-Румунія, який відбудеться у Львові 29 травня 2010 року, — повідомили кореспондента «ОстроВ» у прес-службі Львівської ОДА.

Силовики та медики Львова перевірять готовність до Євро-2012 під час матчу Україна-РумуніяСиловики та медики Львова перевірять готовність до Євро-2012 під час матчу Україна-РумуніяПро це йшлось під час засідання координаційної ради з питань підготовки та проведення у місті Львові Євро-2012.

Учасники засідання дійшли згоди про те, що проведення футбольного матчу Україна-Румунія 29 травня 2010 року слід розглядати як реальний тренувальний полігон для відпрацювання заходів безпеки, правопорядку та медичної готовності відповідних служб Львівщини до Євро-2012.

Крім цього, під час засідання було обговорено загальний стан підготовки об’єктів до Євро-2012 на Львівщині.

У засіданні взяли участь голова Львівської ОДА Василь Горбаль, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, міський голова Львова Андрій Садовий, директор «Дирекції з будівництва стадіону у м. Львові» Мартін Кріс, гендиректор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» Олександр Загрева, начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Ігор Завійський, начальник територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» Михайло Мостовий тощо.

Наступне засідання координаційної ради заплановане на суботу, 22 травня.