TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


У ЛКП Львова створюють пункти обслуговування мешканців

У ЛКП Львова створюють пункти обслуговування мешканцівУ одному із найбільших КП Львова - ЛКП «Південне» відкрили пункт обслуговування мешканців. Тепер людям, які проживають у цьому мікрорайоні, не потрібно ходити за консультаціями у міську раду чи у районну адміністрацію - потрібну інформацію можна отримати у ЛКП. Центри обслуговування вже діють у міській раді та у районних адміністраціях, у ЛКП – це новинка.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради, пункт працює за принципом Центрів обслуговування мешканців, тобто тут проводять щоденний прийом мешканців, надають консультації щодо проблем, які у них виникають, та роз’яснення, як вирішити питання.

Вже від початку функціонування пункту сюди надійшло понад 300 звернень львів’ян. Це становить 1/3 усіх зареєстрованих звернень до ЛКП. Допомагає пункт обслуговування мешканців і у вирішенні дрібних питань, які не потребують письмових запитів – зокрема, виклик сантехніка тощо.

«Наше ЛКП - одне із найбільших у Франківському районі і обслуговує понад 60 будинків (приблизно 22 тис. мешканців), тож виникла необхідність створення такого пункту. Найчастіше мешканці звертаються в Пункт обслуговування з питанням ремонту покрівель та затоплення квартир сусідами. Також надходять звернення щодо видачі актів на матеріальну допомогу, характеристик із місця проживання, довідок, пов’язаних з приватизацією житла тощо», - розповідає директор ЛКП «Південне» Юрій Синявський.

Основна перспектива створення такого Пункту - зменшення кількості скарг та налагодження якісної співпраці з мешканцями.

Нагадаємо, у міській раді триває процес покращення надання послуг для мешканців – створено Центри обслуговування мешканців, змінено роботу Гарячої лінії міста, запроваджено електронні консультації, випускають спеціальні довідники для мешканців та ін.