TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Розцінки на євроремонт

Спробуємо пояснити поняття євроремонт в сучасному розумінні. Зараз настав час, коли "євроідеї" повністю оселились а наших квартирах, будинках, тим більше, у віллах. Відсутність дверей вже нікого не шокує, відмова від банальних шпалер в нудну квіточку спостерігається всюди. Люди наділяють свій будинок власним характером, і він придбаває майже портретну схожість з власниками. Але перш ніж вести мову про художньо-виразні засоби обробки, позначимо декілька ключових моментів ремонту.
Розцінки на євроремонт

Будівельні і ремонтні новини | | Докладніше...
 
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

Вибираючи шпалери для дитячої кімнати, потрібно враховувати її неординарність і призначення. Дитяча кімната для Вашої дитини це не просто приміщення, в якому Ваша дитина проводить більшу частину свого часу. Дитяча кімната - це особистий маленький світ, в якому формується особистість і сприйняття світу, це найяскравіша частина дитинства, яка запам'ятається на все життя.
Дитяча кімната для дитини - це одночасно ігрова, і спальна, і навчальна кімната, і зона для відпочинку, і місце прийому друзів. Саме тому до облаштування дитячої кімнати потрібно підходити виходячи з такого багатогранного призначення цього приміщення.
На сьогоднішній день, на щастя, проблем у виборі шпалер для дитячих кімнат практично не існує. На даний час будь-який спеціалізований магазин пропонує широкий вибір шпалер різних типів, малюнків і тонів.
Тим не менш, вибираючи шпалери для дитячої потрібно мати на увазі кілька важливих рекомендацій:
Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

Будівельні і ремонтні новини | | Докладніше...
 
Інтер’єр дитячої кімнати

Кожен з нас з моменту свого народження заслуговує самого кращого ! Дитинство – це дивна пора! Вона запам’ятовується на все життя. А починається наше дитинство , звичайно , з дитячої кімнати або дитячого куточка , де головне – відчувати себе в цілковитій безпеці !

Інтер’єр дитячої кімнати


На жаль , багато хто з нас були позбавлені в дитинстві такої » розкоші «- власної дитячої кімнати. Але зараз у нас з’явилася унікальна можливість здійснити мрію і створити для свого малюка маленький , затишний куточок! Ви займаєтеся дизайн -проектом кімнати для вашого спадкоємця ? Не забувайте , що дитяча повинна активно змінюватися по мірі дорослішання дитини , тому інтер’єр повинен бути продуманий з особливою ретельністю і мати можливості для трансформації.

Будівельні і ремонтні новини | | Докладніше...
 
Прийоми, що дозволяють зробити ремонт квартир недорого

Без перебільшення можна стверджувати, що ремонт квартир недорого представляє найбільший інтерес для львів'ян. Зараз накопичений великий досвід виконання недорогого ремонту квартир з досить високою якістю. Секрет полягає у великому асортименті високоякісних будівельних матеріалів і у використанні нових сучасних технологій.

Прийоми, що дозволяють зробити ремонт квартир недорогоНаприклад, великою популярністю як в міських квартирах, так і в заміських будинках користується застосування панелей замість традиційної обробки стін за допомогою штукатурки. В результаті робота виконується значно швидше, без бруду і пилу, і вдається робити ремонт квартири недорого. Причому результат ремонту виглядає краще, ніж традиційна обробка стін.

Аналогічні спрощені, швидкі, чисті і не вимагаючи великих трудовитрат європейські технології застосовуються практично на усіх етапах ремонту. Наш лексикон збагачується усе новими назвами таких технологій : натяжні стелі, європейські методи обробки стін гіпсокартоном, поліпропілен, з якого виготовляються труби, килими і багато що інше.

Таким чином, рішення задачі недорогого ремонту квартир полягає в заміні трудомістких операцій досконалішими прийомами і методами, що дозволяють виконувати ту ж роботу швидше і з вищою якістю. Тобто використання інтелекту інженерів, розробників таких технологій, замість тієї, що застосовувалася раніше грубої сили. Гарантією відмінного результату є досвід працівників фірми по ремонту квартир, їх знання усіх найсучасніших будівельних технологій, квартир, що дозволяють виконувати дешевий ремонт, з високою якістю.
Будівельні і ремонтні новини | |
 
Ремонт підлог в квартирі

Якщо ви робите ремонт у себе в квартирі, то так хочеться, щоб ваша підлога була не сумовитими потертими від часу листами ДСП, а паркет, що ламінує, в кожній кімнаті. А красиво укладена плитка у ванній кімнаті і на кухні тішитиме око довгі роки. Проте будьте готові, що перед укладанням ламінату і плитки належить зробити багато чорнової роботи, яка буде не видна, але без якої виконати ремонт не вийти. Насамперед, необхідно прибрати старі дерев'яні листи ДСП вашої колишньої підлоги.

Ремонт підлог в квартиріДля цього необхідно обценьками і молотком відірвати плінтуси по периметру кожної кімнати. Листи укладені, як правило, по 3 штуки в кожній кімнаті. Між ними є невеликий отвір. Ваше завдання - встановивши в отвір фомку підвести лист. Оскільки ці покриття досить важкі і громіздкі, рекомендується виконувати ці роботи удвох, а краще утрьох. Листи досить великі і для того, щоб їх викинути, необхідно заздалегідь розрізати пилою. Краще всього використовувати "болгарку", оскільки така пила ріже швидше.

Сміття буде дуже багато, тому не зайвим буде попереднє в ЖЕК замовити контейнер.

Після того, як усі підготовчі роботи будуть закінчені, слід зробити стягування підлоги. Стягування потрібне для вирівнювання рівня підлоги в усій квартирі. Для цього потрібний цементний розчин і спеціальний направляючий. Встановивши їх по рівню, ви зможете приблизно упізнати кількість необхідного цементного розчину. якщо перепад рівня в кімнаті не перевищує 3 см, то вистачить і 25 мішків на кімнату, але як правило різниця досить велика ( до 10-12 см!

)і тоді кількість розчину потрібна більше для того, щоб ваша підлога не провалилася від своєї ваги на голову сусідам його заповнюють керамзитовою сумішшю. Керамзит розсипається по квартирі, заповнюючи об'єм, таким чином, розчину піде відчутно менше. Не забудьте також перед укладанням розчину постелити підлогу поліетиленовою плівкою. Стягування починайте з вікна кімнати і рухайтеся до дверей. Розчин не має бути вище за тих, що ваших направляють, тому періодично шпателем рівняйте його.

Після виробництва робіт по стягуванню дайте розчину висохнути 2-3 дні. Після цього можна і ламінат покладе і плитку - ваша підлога повністю готів!
Будівельні і ремонтні новини | |