TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Ремонт офісів : підлога і стеля

При цьому, плануючи зміни, увага звертається найчастіше на вибір обробного матеріалу для стін, вибір вікон і дверей, меблям, а ось пристрою стелі і підлоги надається другорядне значення. І абсолютно марно, адже стеля значною мірою впливає на формування загального враження про приміщення, а підлогове покриття виконує не лише декоративну функцію, але і відповідає за безпеку пересування по офісу.

Ремонт офісів : підлога і стеляОсь і давайте зупинимося детальніше на цих двох невід'ємних складових будь-якого ремонту офісів.

Напевно, підлога все ж з'являється нашому погляду частіше, ніж стеля, особливо якщо підлогове покриття відрізняється високими естетичними якостями. Багатьом з нас властива звичка, прищеплена ще в дитинстві, коли мама постійно радила: "Дивися під ноги". Та і освоювати навколишній світ ми почали саме з підлоги в батьківській квартирі

Звичка дивитися під ноги, абсолютно не зайва на наших дорогах, особливо взимку, іноді служить непогану службу на деяких видах підлогового покриття, яке стає практично непереборним після того, як його вимиє надмірно старанна прибиральниця. А вже пані на високих каблучках і зовсім повинні постійно дивитися, куди вони ці самі каблучки ставлять. Що ж можна вибрати як підлогове покриття у своєму офісі?

Старий добрий варіант - паркет, або так званий штучний паркет. Пам'ятаєте традиційну "ялиночку", яку укладали раніше і в громадських приміщеннях, і в квартирах? Сьогодні штучний паркет представляє набагато більшу різноманітність малюнка і способів укладань : "разбежки", "бордюри", "плетінки" та ін.

Паркет виконується з цінних порід дерева, а для того, щоб укладання його було щільнішим і якіснішим, кожна паркетина має на гранях пази і шпильки, які кріплять між собою окремі дошки паркету. Розмір дощечки штучного паркету може складати в довжину від 200 до 450 мм, а завширшки від 40 до 70 мм. Товщина ж паркету складає від 14 до 22 мм. Звичайно, мало який матеріал може порівнятися по красі з натуральним деревом а довговічність штучного паркету при його якісному укладанні може скласти до 50 років.

Будівельна компанія Олімпія вважає, що недоліками штучного паркету є його дорожнеча, а також уразливість до механічних дій, яких в офісі може бути досить багато, починаючи від шпильок співробітниці і закінчуючи пересуванням офісних меблів.


Досить схожа за своїми експлуатаційними властивостями з паркетом статева дошка, основна відмінність її - в розмірах. Довжина статевої дошки може досягати 2000 мм. Укладання такої дошки виробляється набагато швидше, ніж штучного паркету що зумовило досить широке її застосування як підлогове покриття при виконанні ремонту офісів різного призначення.

На відміну від паркету або статевої дошки, ламінат, хоч і зовні нагадує дерево, є штучним матеріалом. Кожна дошка ламінату є багатошаровою конструкцією, яка складається з основного шару (ДСП або МДФ), на поверхню якого наноситься декоративна плівка.


Згори дошка ламінату покривається шаром високоміцного пластика (ламінується). Декоративна плівка дозволяє досягати різних кольорів покриття і імітації різних порід дерева. Кожна дошка як і у випадку з матеріалами з натурального дерева, має шпильки і пази, завдяки яким пластини ламінату надійно стикуються між собою. Укладання ламінату не представляє особливої складності і відбувається дуже швидко.

В порівнянні з паркетом ламінат менш довговічний, він прослужить близько 15-20 років, зате ламінат набагато економічніше і має значну стійкість до дії вологи і механічних ушкоджень. Втім, варто обмовитися, що сьогодні існують види довговічного ламінату, які коштують дорожче, ніж натуральний штучний паркет.


Натуральне або штучне, дерево, безумовно, створює в офісі атмосферу тепла і затишку. У цьому плані йому дещо програє натуральний камінь який досить часто використовується сьогодні як підлогове покриття при ремонті офісів. До достоїнств каменю можна віднести його безперечну довговічність, а також презентабельність і солідність, яку він здатний надати будь-якому інтер'єру.


Значно затишніше відчують себе співробітники в офісі, пів якого покритий ковроліном. Проте, вибираючи ковролін, варто замислитися про проблему пилу, яка дуже швидко збирається на подібному покритті.

Одне з сучасних підлогових покриттів - покриття з синтетичного каучуку. Цей матеріал є екологічно чистим, наскільки це взагалі можливо для синтетичного матеріалу, а його декоративні можливості воістину безмежні. Каучукове покриття випускається у великій колірній гаммі, і його поверхня здатна імітувати багато натуральних матеріалів.


Проте давайте піднімемо очі до стелі, як ми це часто робимо в хвилину задумливості або перебуваючи в засмучених почуттях. Але замість неба ми найчастіше бачимо над собою стелю, як правило, стеля офісу, і, як правило, що давно потребує ремонту. Тому, плануючи ремонт офісів, багато хто поспішає озброїтися хоч би елементарними знаннями про способи організації цього важливого елементу приміщення. Багато з ходу можуть назвати тільки один вид стельового покриття - білення. Зрозуміло, що сьогодні це вже давно не актуально, а сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезний вибір стельових покриттів.

Отже, білення - це не для вас. Може, вам підійде стельове покриття у вигляді спеціальних панелей? Гідність подібного способу в тому, що для установки панелей не вимагаються додаткові роботи з підготовки стелі. Панелі просто наклеюються на стелю. Проте, як вважають фахівці будівельної компанії Олімпія, декоративні можливості подібного покриття досить ограниченны.


Якщо говорити про сучасніший і популярніший вигляд оформлення стель, то звичайно не можна не згадати підвісні стелі. Така стеля кріпиться за допомогою спеціальних панелей, які виготовляються спеціально під конкретне приміщення. Підвісна стеля має широкі можливості в плані конфігурації і підбору матеріалів, він здатний приховати все наявні недоліки поверхні стелі і навіть вирівняти його кривину. Металеві підвісні стелі виглядають дуже ефектно, вони стійкі до дії вологи, пожежо безпеки, довговічні здатні зорово збільшити розміри і освітленість преміщень.

Одна з новітніх технологій пристрою стелі - натяжні стелі, які з'явилися трохи більше 50 років тому в Європі. Абсолютно рівна поверхня стелі, вибір фактури і кольору, ефектний зовнішній вигляд - ось лише деякі з достойність натягнених стель, які привели до того, що цьому виду стельового покриття все частіше віддається перевага перед іншими при ремонті офісів.


Ще одна цікава технологія - оформлення стелі за допомогою плитки з пінополістиролу. Така плитка випускається в білому кольорі, що дає можливість забарвити її в будь-який бажаний колір, а також представляє великий простір в плані створення різних візерунків.

Зовсім нещодавно в нашій країні з'явилося алюмінієве покриття для стелі. Фактура таких стель може бути як гладкою, так і перфорованою, матовою або блискучою, покриття буває емальованим або з напиленням. Алюмінієва стеля має відмінні характеристики шумопоглинання.


Індивідуальність будь-якому приміщенню надасть пробкова стеля. Екологічний, надійно захищаючий від шуму, легкий у відході, ця стеля вже припала до смаку багатьом вітчизняним замовникам.


Сподіваємося тепер ви маєте деяке уявлення про те різноманіття підлогових і стельових покриттів, яке пропонує сьогодні вітчизняний будівельний ринок. І можливо, тепер обробка офісу представлятиметься вам вже не таким нерозв'язним завданням.

Ремонт офісів : підлога і стеля