TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Євроремонт

В хорошій квартирі, як в будь-якому художньому творі, немає дрібниць, а є деталі. Коли вони об'єднані в деякий високий стиль, то тут можна говорити про великий творчий успіх її господарів, проектувальників, архітекторів, дизайнерів і робітників, що добре попрацювали над створенням образу, народженого грою площин і об'ємів, фарб, світла і тіні, новітніх матеріалів і технологій, вживаних сьогодні в житловому будівництві. Процес створення образу такої квартири може бути порівнянний з налаштуванням дорогого музичного інструменту, що належить вельми обдарованому музикантові. І якщо виразити його одним словом, то це слово буде "євроремонт".

Про євроремонт люди замислюються головним чином, набуваючи квартири без обробки на первічномабо б/у квартиру на вторинному ринку житла. Точніше, вони набувають деяких житлових об'ємів, які потім вже стануть квартирою. Але для цього потрібно знати, принаймні, що ми хочемо зробити, на що маємо право і чи достатніми ми засоби маємо в своєму розпорядженні. Не секрет, що вартість квартири в якій був вироблений євроремонт, щонайменше подвоюється. Так, євроремонт в квартирі площею 50 кв.м. виллється в суму порядка 400-500 тисяч, Вартість добротного, середній складності ремонту з планіровкой— в 30-50% ринковій вартості квартири.

І не розраховуйте отримати євроремонт, запрошуючи бригаду шабашників. "Начеб під євроремонт" вони, напевно зробити зможуть, але проведення висококласних і якісних робіт під силу лише дослідним майстрам, що спеціалізуються на певному вигляді робіт. І справа тут. не лише в старанні і умінні робітників. Сучасне високоточне професійне устаткування стоїть вельми недешево, будівельні фірми йдуть на чималі витрати, набуваючи його, обучаяперсонал. Лише вживання відповідних інструментів гарантує у результаті бездоганно рівні підлоги, стіни і стелі, якісно встановлені двері, вікна і сантехніку, які прослужать вам довго і надійно.

Крім того, окрім сміливих і оригінальних задумок, потрібна дозвільна документація, оцінка можливої вартості всіх робіт і загальних витрат має бути представлена у вигляді проектно-кошторисної документації, а також потрібна деяка технологічна карта з алгоритмом ремонтних робіт, що передбачаються.

Ось з цієї причини висококласний ремонт починається з дизайн - проекту, в якому, до речі, є не лише ескізна частина. Дизайн-проект — це, перш за все креслення плюс підбір матеріалів, комплектація меблями, схеми електрики, водопостачання, системи вентиляції, кондиціонування і так далі Дизайн-проект зручний всім: замовник із самого початку бачить, як виглядатиме його квартира, а ремонтна фірма знає, в якому напрямі діяти (адже, якщо клієнт щось додумивает в процесі ремонту, неможливо планувати графік робіт). Таким чином, саме дизайнер формує майбутню подобу приміщення, вибирає колірне і світлове рішення, підбирає необхідне поєднання кольорів і предметів, вірно розташовуючи їх. На дизайнера лягає таке важливе завдання, як організація житлового простору, інакше кажучи, зонування приміщення: організація зон відпочинку, прийому гостей, приготування їжі і так далі