TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Ремонт приміщень,офісів,квартир,котеджів і будинків у Львові та області

Наша компанія робить капітальний ремонт офісів, євроремонт, а також простий косметичний ремонт офісів, тобто обробку приміщення. Робота включає цілий перелік послуг : будівельні і ремонтні роботи, дизайн інтер'єру квартири або офісу, і остаточна обробка приміщення - косметичний ремонт офісів або квартир. Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально. Для нас будь-який Замовник являється VIP Замовником.

Ремонт приміщень будь-якого типу починається з аналізу об'єкту і складання зразкового плану робіт. Далі наш фахівець пропонує певний дизайн офісу або квартири, виходячи з якого, складається кошторис. Дизайн офісу для наступного ремонту приміщень створюється в тісному контакті із замовником, тому обробка приміщень буде зроблена саме так, як ви того побажаєте. Ремонтні роботи припускають демонтаж старих конструкцій і комунікацій часто повноцінний ремонт офісів і квартир немислимий без перепланування. Після прокладення трубопроводів, заміни електропроводки і попередньої підготовки поверхонь настає завершальна стадія - обробні роботи. Повністю закінченим євроремонт і звичайний ремонт офісів можна рахувати тільки тоді, коли прибрано і вивезено сміття, підключені освітлювальні прилади і інша техніка.

Проведемо ремонт квартири і створимо унікальний дизайн вашого приміщення, будь-яких об'ємів і форматів в найкоротші терміни. Ми професіонали своєї справи і не боїмося складної роботи, запропонуємо оптимальні варіанти по облаштуванню і реставрації квартири, офісу, котеджу. Вибирайте євроремонт від нас і ми зробимо квартиру зручною і затишною

Remont@maister.lviv.ua
380964590507 Михайло
380962727424 Надія