TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Що таке ремонт квартири своїми руками..

Можна згадати про спеціальні комп'ютерні програми, призначені для створення планування приміщень, наприклад таку операцію можна зробити в ArchiCAD, прекрасно із завданням впорається і 3D Studio Max, але, в крайньому випадку, можна обійтися і офісним додатком "Microsoft Word".. Переміщаючи меблі на нашій схемі (аркуш паперу або екран комп'ютера), ми вибираємо для себе оптимальне розміщення об'єктів інтер'єру і бачимо квартиру після ремонту.
Тепер, коли план-схема готова, необхідно скласти кошторис: що хочемо зробити і який бюджет на це існує. Визначившись з необхідними матеріалами і позначивши суму закупівлі поспішаємо на будівельний ринок або в магазин будматеріалів, яких, на щастя, останнім часом велика кількість, а їх асортимент дозволяє вибрати матеріали на будь-який смак і гаманець


Починати ремонт треба з самих чорнових робіт, а саме: вирівнювання бетонних підлог, заміна і підведення нової електропроводки установка розеток, заміна радіаторів опалювання, установка дверей, пластикових вікон, заміна каналізації, зварювальні роботи і ін.
Після цього можна приступати до вирівнювання стін і підлог, для чого існує цілий ряд спеціальних будівельних сумішей (наприклад, Консолит), або, стара добра песко-цементная суміш - М- 150. Кути і поверхні стін необхідно добре вирівняти..


І так, стіни і кути рівні - можна починати роботи по установці вимикачів і розеток.


Потім на черзі стоїть заміна дверей і вікон. Коли будуть вирівняні підлоги, дверям можна встановити точніше.


Наступним етапом ремонтно-обробних робіт стане шпатлевание стін і стелі. Щоб добитися високої якості покриття, шпатлевание виробляють в декілька шарів з проміжною шліфовкою.


Закінчивши підготовку стін можна переходити до підлоги. Вибір підлогового покриття різноманітний: паркет, ламінат, ковролін, плитка, тепла підлога..


Наступним нашим кроком буде поклейка шпалер, кріплення плінтуса і дверних наличників.

Що таке ремонт квартири своїми руками..


Поради:
Ремонт квартири починають з далекої кімнати і рухаються до вхідних дверей.
Туалет і ванну кімнату зазвичай роблять першим, оскільки найбільш "чорнові" роботи проходять саме для санвузла.
Балкон або лоджію, краще робити в останню чергу, оскільки там можна зберігати будматеріали і інструмент.