TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Натяжні стелі

Натяжні стелі мають ряд переваг, завдяки яким вони знайшли таке широке застосування:

- величезна колірна гамма (більше 100 відтінків) і можливість комбінування квітів і фактури полотна;
- дозволяють приховати всі нерівності, патьоки і інші дефекти базової стелі;
- не пропускають пил і воду, їм не страшні протечки з верхнього поверху;
- є вологостійкими, не коррозіруют, не вступають в реакцію з хімічно активними речовинами, на них не осідає конденсат (що особливо актуально для застосування в басейнах, ванних кімнатах, лабораторіях і тому подібне);
- наявність спеціальної бактерицидної плівки дозволяє використовувати їх без обмеження в медичних і дитячих установах;
- дозволяють закріпити в міжстельовому просторі теплоізоляційні або акустичні матеріали;
- в стелю можна вбудувати не тільки різні світильники, люстри, але і системи вентиляції, сигналізації і протипожежної безпеки;
- практично не потрібний ніякого додаткового відходу, легко миються завдяки наявності тонкого мікронного шару тефлону;
- стеля легко демонтується, якщо необхідно провести додаткові роботи - повторний монтаж не вплине на якість полотна.
Натяжні стелі


Натяжні стелі можна встановлювати в приміщеннях будь-якої конфігурації, під будь-яким нахилом або навіть в різній плоскості, причому можна робити різкі, і плавні переходи з однієї плоскості в іншу, створювати арки, зведення, шатри, і так далі Останнім часом почало модно робити багаторівневі стелі, використовуючи різні кольори і фактури полотна.
Натяжні стелі


Мінімальна відстань, на якій можна кріпити натяжні стелі від базової стелі, - 2,5-3 см, якщо ж необхідно встановити вбудовані світильники, то стеля опуститься до 8-10 див. на висоту (глибину) світильника.
З натяжними стелями можна використовувати будь-які світильники, але з обмеженою потужністю: лампи розжарювання - до 60 Вт, галогенні - 35 Вт. При необхідності встановити могутніші світильники слід виконати додаткову термоізоляцію. Світильники кріпляться до основної стелі, а в натяжній стелі для них прорізаються отвори, які обклеюються по периметру спеціальним теплоізоляційним кільцем.
Окрім світильників на стелі можуть встановлюватися і вентиляційні грати, підвісні внутрішні блоки спліт-ситеми кондиціонування, індикатори диму. Всі вузли відмінювання розроблені і апробовані.

Щоб виключити скупчування конденсату в просторі між перекриттям і натяжною стелею, в кріпильних профілях роблять вентиляційні канали. А при площі приміщення більше 35 м2 необхідно передбачати повідомлення міжстельового простору з коробом вентиляції або встановити в полотні вентиляційні грати.

Дизайн натяжної стелі, як вже мовилося вище, може бути самим різним, а для того, щоб зробити натяжну стелю ще більш нестандартною і оригінальною можна використовувати рішення, що дозволяють отримувати ефект 'зоряного неба' або застосовувати так звані 'художні стелі'.

Установка натяжної стелі
Натяжні стелі


Погодитеся, коли справа доходить до ремонту стелі, - а справа до цього доходить зазвичай не рідше за раз на рік, - те на Вас з цієї самої стелі починають «валитися» фінансові і технічні проблеми. Один процес білення змусить Вас як мінімум виселитися з приміщення, в якому робиться ремонт. При цьому страждають меблі, стіни, та і Ваш настрій залишає бажати кращого.

Установка стель - відмінний спосіб вирішити всі ці проблеми. Сам процес установки стелі вже досить добре відпрацьований, монтаж стелі не пов'язаний з гряззю, пилом, необхідністю закривати пів поліетиленовою плівкою і виносити з приміщення меблі. Ніякої додаткової підготовки приміщення також не потрібна. Натяжна стеля не перешкоджає установці будь-яких освітлювальних приладів, систем пожежної безпеки, сигналізації, вентиляційних і електричних комунікацій. Натяжна стеля протівопожарен, тобто він не горить. При виникненні дуже високої температури натяжна стеля плавиться, не виділяючи при цьому небезпечні для здоров'я речовини. Монтаж стелі - хороший спосіб вирішити одну з проблем ремонту, що становлять, - надійно і надовго.

Як правило, установка стель починається з того, що менеджери компанії - установника знайомлять клієнта з наявним асортиментом натяжних стель. По численних свідоцтвах менеджерів, головні і єдині проблеми з натяжними стелями - саме тут. Адже зазвичай вибрати досить важко - із-за різноманіття забарвлень і малюнків, які запропонують Вам в кожній компанії, що поважає себе. Отже підготуйтеся заздалегідь, а ради менеджера допоможуть Вам остаточно визначитися з вибором. Потім, для того, щоб установка стель пройшла правильно, - технолог проводить, - зазвичай безкоштовно, - обмір Вашого приміщення, і за наслідками цього обміру компанія-постачальник виготовляє безпосередньо саму натяжну стелю. Єдина жорстка вимога тут - дуже точний вимір периметра приміщення по цілому переліку необхідних розмірів (периметр, діагоналі, сегменти і так далі). Ну, це вже точно не турбота клієнта, а технологи зазвичай виконують цей процес, без якого установка стель неможлива, - швидко і якісно.
Натяжні стелі


Тепер ми впритул підійшли до теми статті, а саме - до того, як же все-таки проводиться монтаж стелі. Тут немає нічого складного, проте без певного досвіду не обійтися.

Отже, установка стель полягає приблизно в наступному:

1. Спочатку до стін по периметру кімнати кріпляться спеціальні профілі ПВХ (багети).
2. У місцях, де мають бути встановлені елементи точкового освітлення, на базовій стелі кріпляться стійки, в яких і будуть встановлені світильники, які потім будуть виведені в рівень натяжної стелі.
3. Після цього повітря в приміщенні за допомогою спеціального устаткування (теплова гармата) нагрівається до 50 - 60 С.
4. Потім, після того, як температура піднялася, в профілі заправляється спеціальна плівка ПВХ, яка і є основою натяжної стелі. При нагріві ця плівка набуває додаткової еластичності, і трохи розтягується.
5. Потім плівка розрівнюється, а при охолодженні приміщення натягається і стає жорсткішим. Монтаж стелі закінчений і ваша нова стеля готова!
Швидкість робіт по монтажу стелі в нашому випадку забезпечується тим, що вінілове полотно для кожного конкретного приміщення є єдиним шматком, викроєним в точній відповідності з його розмірами. Таким чином, в найважчому випадку установка стель і тривалість монтажу не перевищує декількох годинників. Установка стель - процедура, яку, як ми вже згадували, при всій її простоті, що здається, повинні здійснювати підготовлені, кваліфіковані монтажники. Саме в цьому випадку установка стель буде швидкою, а самі стелі прослужать довго.


Автор: uasol 17/03/2010 Будівництво та ремонт - Стеля