TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Ремонт в квартирі й помилки, яких можна уникнути

Помилка в ремонті №1. Дешево не значить якісно. Як показує практика різниця між дешевої, але недовговічною річчю й дорогою, але якісної, не так велика. Це правило відмінно працює у випадку з побутовою технікою, ламинатом, сантехнікою й т.п. Докладніше про дешевину й дорожнечу я, напевно, напишу в наступній статті, тому що сьогодні трошки не та тема.

Помилка в ремонті №2. Якщо вікна у вашій новій квартирі далекі від досконалості, не заощаджуйте й поставте гарний стеклопакет, хоч би й пластиковий. У нас споконвічно стояли дерев'яні стеклопакети білоруського виробництва, ми їх не поміняли...Служать уже два роки, на вид дуже страшненькі, багато подряпин, сліди від піни на підвіконнях, скільки ще прослужать такі вікна не знаю, але міняти їх прийде, з у місці із цим і бруд розводити знову. А ще дуже складно буде знайти ті, хто погодиться зробити укоси заново, тому що будівельники, як з'ясувалося, мелочевку намагаються уникати, воліють великі замовлення. У нас те вікна поки служать, а в знайомих уже після зливи протікати сталі й із щілин вітер узимку дме.

Помилка в ремонті №3. Ретельно вирівнюйте стіни, не тільки на видних місцях, але й у кутах, і там де будуть ставитися двері. Кут повинен бути дев'яносто градусів. Таким чином, ви позбудетеся від проблем з установкою душової кабіни, убудовані шафи будуть стояти без зазорів, кухня буде висіти рівно. Ніхто не буде підганяти меблі під ваші криві стіни. Далі, при установці дверей на нерівні стіни погано ставляться коробки, а при приєднанні лиштв виникають зазори.

Помилка в ремонті №4. Нерівна стяжка дуже заважає укладати ламинат. У районах ямок можуть спучуватися шви.

Помилка в ремонті №5. Не заощаджуйте на теплому полі. Покладете його й у коридорі, і на кухні, і у ванною. Ну й що, що ванна саме тепле місце в будинку. У міжсезоння, коли у квартирах дубак, у ванною теж дуже холодна підлога. Заощадите зараз, потім буде пізно. Якщо покласти теплу підлогу в коридорі й на кухні, це дозволяє краще обігрівати квартиру в міжсезоння. У нас тепла підлога лежить і в коридорі, і у ванною, чесно говорячи, холод у міжсезоння мене не турбує. На кухні лежить ламинат, під ним немає теплої підлоги. Але якщо у вас на кухні плитка, то покладете теплу підлогу, інакше господарка будинку буде змушена завжди ходити в тапочках.

Помилка в ремонті №6.
Правильно вибирайте ламинат. Якщо ви миєте підлогу, беріть той продукт, що має воскове просочення, низ у такого ламината зелений, наприклад, продукція компанії Tarkett. На ламинат з восковим просоченням можна вилити цебро окропу, що й зробив ребенок в одних моїх знайомих, і з підлогою взагалі нічого не трапитися. У нас, на жаль, ламинат без такого просочення, я ретельно віджимаю ганчірку, вона практично суха й однаково шви піднялися, це помітно на світлі. Тепер мені постійно хочеться замінити ламинат. Благо хоч замінити його просто.

Помилка в ремонті №7.
Як поклеить шпалери, щоб не було видно швів. Якщо шпалери без малюнка, це не виходить, що їх не потрібно стикувати. На впакуванні шпалер звичайно вказується, з яким зсувом їх потрібно клеїти. Зсув необхідно, щоб шви потрапили в стик. На малюнок шпалер такий зсув не впливає, воно забезпечує повний збіг країв.

Удачі вам у вашім ремонті.