TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Корисна інформація.Як вибрати матеріал

Вибір ковроліну.

Корисна інформація.Як вибрати матеріал
Найважливіша характеристика - щільність ковроліну. Якщо щільність висока, то вм'ятин від меблів не залишатиметься і Ви зможете робити перестановку меблів так само легко, як і без кавролина. Для малоосвітлених приміщень краще підібрати косролин теплих і світлих тонів. Багатоколірні ковролины дуже добре приховують плями і загрезнения.

Вибір лінолеуму.

Вибирайте ті, які виготовляють за технологією пластичного матеріалу, включаючи мінімум пластифікаторів. Вони не тріскаються при згинанні. При використанні лінолеуму слід раз в підлогу року натирати його спеціальними мастиками і берегти від зіткнення з предметами, що колють і різальними.

Вибір ламінату.

Дешевий ламінат може розійтися і розмокнути. Якщо після укладання є скрип, це означає що укладання зроблене не правильно або придбані дошки з порушеною геометрією. Ламінат краще вибрати потовще. При купівлі ламінату, слідує ознаомиться з інструкцією від виробника, в ній може бути дуже корисна інформація.

Вибір паркету.

Слід знати, що правильно укладений паркет може прослужити до 90 років. При купівлі треба врахувати багато чинників: розмір плашок і їх геометрію, спосіб сушки, вид деревини. Найякісніша - деревина дуба. Товщина повинна складати 20-35 см При виборі, бути дуже точним, оскільки невеликі погрішності можуть зіпсувати малюнок і утворюють щілини. Не слід купувати лакований паркет, при його укладанні, можуть виникнути проблеми.

Вибір Шпалер.


Треба вибирати шпалери з однієї серії з чіткими однаковими штампами. Перед купівлею точно визначити кількість рулонів, інакше, при повторній купівлі, порівняти штампи із вже придбаними рулонами. При придбанні спеціальних шпалер, вимагайте у продавця спеціальну інструкцію. Якісні шпалери мають бути стійкі до вологи і механічних дій.

Штукатурка.


Гіпсова штукатурка має ряд переваг перед іншими видами. Вони екологічно чиста, термостійка, бытсро сохне, менше тріскається і дає рівну поверхню