TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Євроремонт офісу

Задумавши зробити євроремонт офісу, слід врахувати безліч чинників для отримання бажаного результату. Дизайн і тип євроремонту офісу є одними з найважливіших компонентів, які визначають корпоративний стиль фірми. Кожна деталь в плануванні євроремонту офісу грає істотну роль.

Євроремонт офісуПерш ніж почати робити євроремонт офісу, ви повинні чітко визначитися з типом офісу, врахувати усі нюанси і потім вже приступати до євроремонту. Не варто забувати про те, що офісне приміщення можна назвати другим будинком, оскільки у багатьох робочий час проходить саме тут.

Виходячи з цього, важливо також точно передбачити усі деталі, які забезпечать комфорт і затишок вашого робочого приміщення. Особливе значення матиме планування офісу.

Зазвичай розрізняють наступні типи планування офісу :

закритий, зовні це представляє розділені між собою кімнати для виконання певних функцій компанії - бухгалтерія і так далі. Такий варіант обмежує колективне спілкування, що підходить далеко не для кожної фірми.

відкритий, є досить великий простір, не розділений капітальними стінами, тут існують спеціальні зони функціонального значення. Такий тип прекрасно підходить для спільної роботи співробітників.

Найбільш раціональним варіантом планування офісу все ж залишається змішаний тип, який прекрасно поєднує в собі елементи перших двох типів планування.

Одному з важливих завдань євроремонту офісу являтиметься точне віддзеркалення діяльності компанії в дизайні і плануванні офісного приміщення. Якщо євроремонт проводиться в офісі великої і консерваторської компанії, то тут прекрасно підійде класичний стиль, а ось для компанії що займається дизайном або високими технологіями доречний буде стиль модерн або хай-тек.

Важливо підкреслити, що частенько інтер'єр офісу відбиває успішність фірми. Зараз в процесі євроремонту офісного приміщення стало модним установка скляних прозорих підлог, цей стильний нюанс надасть вишуканість і неповторність вашому робочому приміщенню.

У будь-якому випадку найважливішими деталями залишаються бездоганна чистота євроремонту офісу, хороше освітлення і провітрювана. Загальне устаткування повинне розташовуватися в легкодоступному місці.

Взагалі, для розташування техніки рекомендується робити спеціальні "острівці", які доцільно буде обгородити меблевими перегородками для ефекту погашення звуку.

Говорячи про оформлення додамо, що яскраві тони виглядають дуже радісно, приміром, цікавими бувають поєднання жовтого і синього, помаранчевого і синього. Такі комбінації виглядають дуже стильно, особливо якщо офіс розташований в сірому місті.

Добре, якщо в офісі передбачено окреме місце для кухні. Фактично цей момент є проблемою в багатьох офісах. Не пожалівши місця для цих цілей, ви отримаєте чудовий результат. Зараз ремонтні роботи проводяться в досить терміни. Використовуйте новітні технології - і євроремонт офісу не відніме багато часу.

Офісне приміщення в певному значенні є обличчям фірми, віддзеркаленням її суті. Тут важливо усе: і місце, де знаходиться будівля, і його зовнішній вигляд, і інтер'єри, і дизайн євроремонту.

Звичайне робоче місце звичайного співробітника офісу, на думку більшості керівників, повинне складатися із столу, крісла і комп'ютера. Частенько на якісних офісних меблях і ергономічному плануванні офісного приміщення економлять, вважаючи за краще по-старому, розставляти по кутах і уздовж стін величезні прямокутні столи. Але ж від організації робочого місця залежить оперативність і якість виконуваної співробітниками роботи, а значить і успіх фірми.

Необхідно зробити так, щоб колектив почував себе як вдома, а клієнти могли відчути себе в гостях у привітних хазяїв, де їм завжди готові допомогти.

Типи організації офісів


"Американський офіс" - припускає наявність декількох величезних кімнат і окремих кабінетів з приймальнями для керівництва. Кімнати, де розміщуються менеджери нижчого і середнього ланок, поділені на окремі робочі місця тонкими перегородками, по висоті що не доходять до стелі - таким чином, виходить, що у кожного працівника неначе свій окремий кабінет, де він зможе зосередитися на роботі і не заважати іншим.

"Азіатський офіс" - відрізняється вишуканим інтер'єром, в нім обов'язково є спеціальні кімнати для переговорів з круглим столом, який, на думку психологів, полегшує спілкування. "Азіатський офіс" будується на принципах фэн-шуй - науки про найбільш доцільну і сприятливу для людини організацію приміщення.

"Радянський варіант" - 6-8 чоловік в одній маленькій кімнаті, розташовані в довільному порядку, і керівник в кабінеті за величезним столом, до якого приставлений ще один таким чином, що разом вони утворюють букву "Т"

Варіанти планування офісу

Якщо співробітники часто ведуть спільні переговори, виробляють загальні рішення, то підійде варіант планування "мальтійський хрест". При такому варіанті у працівників є власні робочі місця, розташовані уздовж стін, а в центрі кімнати знаходиться круглий стіл - зона для вироблення колективних рішень. Між центральним столом і робітниками місцями з усіх боків повинні залишатися досить вільні проходи.

Якщо ваші працівники повинні постійно переміщатися, до них часто приходять клієнти і співробітники, то найбільше підійде варіант "вільний центр" з максимальною вільною площею в центрі кімнати. При такому варіанті планування усі робочі лінії і корпусні меблі побудовані уздовж стін. Кожне робоче місце має бути оснащене додатковим стільцем для відвідувачів і столом-приставкою. Якщо дозволяє розмір приміщення, в кімнаті можна розмістити дивани і крісла для клієнтів.

Якщо ваша фірма обслуговує клієнтів різного рівня або в одній кімнаті вимушено уміщатися відразу два різні відділи, то підійде варіант планування "дві робочі зони". При цьому варіанті робочі лінії розташовуються упоперек кімнати, на передньому плані розміщуються працівники, що приймають клієнтів, а на задньому плані - співробітники, безпосередньо не працюючі з клієнтами (або ті, хто спілкується з VIP клієнтами).

Природно, офісне приміщення має бути просторим, добре освітленим, провітрюваним або оснащеним кондиціонером, чистим і доглянутим. У інтер'єрі краще використовувати спокійні кольори: білий, ясно-жовтий, персиковий, зелений і т. д.

Робоче місце повинне займати площу не менше 1,5 х 1,6 м, окрім цього потрібні проходи між столами не менше 50- 70 см і вільний прохід до виходу і до офісного устаткування загального користування : принтер, ксерокс, і т. п.

Бажано, щоб офісне приміщення мало окрему кухню-їдальню, де співробітники могли б приготувати чай або каву, підігріти принесений з будинку сніданок. Окремо слід сказати про санвузол - це показник культури фірми. Усі санвузли мають бути обладнані сучасним сантехнічним устаткуванням і виблискувати чистотою.