TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Офісні меблі: "стильні поради"

Спочатку за своїми характеристиками офісні меблі мають бути строгими і функціональними. Але сьогоднішній асортимент пропозицій на цьому ринку надає можливість розгулятися уволю дизайнерській фантазії. Купуючи офісні меблі, враховуйте, що, бажано, щоб уся вона була в одному стилі (якщо це не продумана еклектика). Крім того вона повинна відповідати вашому корпоративному стилю. Не слід придбавати "різностильні" офісні меблі для різних відділів, кабінетів.

Така різниця може викликати у окремих співробітників відчуття нерівності. Психологи вважають: якщо працівника дратуватимуть меблі на його робочому місці, він намагатиметься так чи інакше проводити більше робочого часу там, де інтер'єр йому більше за смаком. Усі офісні меблі, крісла, столи, шафи, етажерки - повинна прекрасно вписуватися в інтер'єр за кольором, фактурі і габаритам.

Класика, яка завжди в ціні. Хоча саме тому, що попит на неї завжди великий, розліт цін, втім, як і якість - неосяжні. Якщо ви не претендуєте на супер - оригінальність, то в класиці завжди можна знайти те, що за ціною і якістю підходить понад усе.

Мінімалізм це не означає що це стиль малогабаритних меблів. Це означає, що в осяжному просторі інтер'єру її повинно бути мало - нічого зайвого! У офісі цей стиль важко поєднувати з функціональністю. Переважаючі кольори - білий, сірий, чорний.

Хайтек - стиль новаторства і сучасності. Припускає максимум оригінальності і сміливих рішень : скляні, прозорі столи, стільці, дивани незвичайних форм. Усі елементи інтер'єру підкоряються своїй функціональній місії.

Еклектика в офісних меблях можна описати як, наприклад, дорогий директорський стіл, виконаний під старовину і органічно вписаний в сучасний інтер'єр. Коли йдеться про змішення стилів, краще щоб цим займався професійний дизайнер.

Конструктивізм - для меблів цього стилю характерні незграбні форми, строгі геометричні фігури, каркаси, вбудовані ніші в шафах, підсвічування. Компактність, лаконічність, мобільність, ясність форм.

Модерн - цей стиль дуже популярний в творчих лабораторіях, студіях, він однозначно не підійде в строгий респектабельний офіс. У основі - упор на оригінальну фактуру тканини, зухвало яскраві кольори, якщо йдеться про м'які меблі; текучі гнучкі лінії, закруглені форми, якщо йдеться про корпусні меблі.

І ще одна важлива якість - практичність - їм повинні володіти будь-які офісні меблі, москва пропонує найширший вибір меблів для офісу усіх стилів і форм. Важливим пунктом при виборі фірми що продає офісні меблі являється спектр додаткових послуг : гарантія, доставка, зборка і установка. Іноді усі додаткові послуги вже включені у вартість. Це бажано з'ясувати завчасно, щоб потім виставлений рахунок не став неприємним сюрпризом.