TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Ремонт підлог в квартирі

Якщо ви робите ремонт у себе в квартирі, то так хочеться, щоб ваша підлога була не сумовитими потертими від часу листами ДСП, а паркет, що ламінує, в кожній кімнаті. А красиво укладена плитка у ванній кімнаті і на кухні тішитиме око довгі роки. Проте будьте готові, що перед укладанням ламінату і плитки належить зробити багато чорнової роботи, яка буде не видна, але без якої виконати ремонт не вийти. Насамперед, необхідно прибрати старі дерев'яні листи ДСП вашої колишньої підлоги.

Ремонт підлог в квартиріДля цього необхідно обценьками і молотком відірвати плінтуси по периметру кожної кімнати. Листи укладені, як правило, по 3 штуки в кожній кімнаті. Між ними є невеликий отвір. Ваше завдання - встановивши в отвір фомку підвести лист. Оскільки ці покриття досить важкі і громіздкі, рекомендується виконувати ці роботи удвох, а краще утрьох. Листи досить великі і для того, щоб їх викинути, необхідно заздалегідь розрізати пилою. Краще всього використовувати "болгарку", оскільки така пила ріже швидше.

Сміття буде дуже багато, тому не зайвим буде попереднє в ЖЕК замовити контейнер.

Після того, як усі підготовчі роботи будуть закінчені, слід зробити стягування підлоги. Стягування потрібне для вирівнювання рівня підлоги в усій квартирі. Для цього потрібний цементний розчин і спеціальний направляючий. Встановивши їх по рівню, ви зможете приблизно упізнати кількість необхідного цементного розчину. якщо перепад рівня в кімнаті не перевищує 3 см, то вистачить і 25 мішків на кімнату, але як правило різниця досить велика ( до 10-12 см!

)і тоді кількість розчину потрібна більше для того, щоб ваша підлога не провалилася від своєї ваги на голову сусідам його заповнюють керамзитовою сумішшю. Керамзит розсипається по квартирі, заповнюючи об'єм, таким чином, розчину піде відчутно менше. Не забудьте також перед укладанням розчину постелити підлогу поліетиленовою плівкою. Стягування починайте з вікна кімнати і рухайтеся до дверей. Розчин не має бути вище за тих, що ваших направляють, тому періодично шпателем рівняйте його.

Після виробництва робіт по стягуванню дайте розчину висохнути 2-3 дні. Після цього можна і ламінат покладе і плитку - ваша підлога повністю готів!