TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Інтер’єр дитячої кімнати

Початок роботи:

Проектування дизайну інтер’єру. Цей процес виключно творчий. Облаштувати інтер’єр дитячої кімнати , правильно підібрати і зручно розташувати меблі не так просто , як здається на перший погляд. Треба врахувати всі нюанси : розміщення і розміри кімнати , особливості характеру , звички і захоплення вашої дитини .

Для початку приміщення необхідно розбити на зони: для ігор, для відпочинку , для навчання. Дизайн дитячої кімнати грає величезну роль у розвитку особистості дитини. Від того наскільки зручно і приємно знаходитися в ній , найчастіше залежить його бажання вчитися , інтерес до життя , розвиток талантів .

По можливості дитяча кімната повинна бути віддалена від вітальні і кухні , особливо якщо ваша дитина ще маленька. Але , якщо виділити окреме приміщення для дитячої неможливо , тоді увімкніть свою фантазію і всередині будь-якої кімнати створіть гіпсокартонну перегородку з нішами , підсвічуваннями і поличками під іграшки. Навіть самий маленький карапуз оцінить ваше старання , адже так у нього з’явиться куточок , де можна відпочити від батьківських повчань і зайнятися більш » важливими «справами.

На випадок , якщо у вас хлопчик і дівчинка , поки діти маленькі має сенс поселити їх в одну кімнату , а в другій зробити ігрову зону з вбиральнею під дитячі речі та іграшки. Дайте дитині можливість вирішувати самому , які картинки і фотографії повісити на стінах , де розташувати розклад уроків , а все інше – меблі , шпалери … візьміть на себе .

Планування робочого місця:

Для дитини важливим є добре обладнане робоче місце. Особливо в наш час , що йде пліч-о- пліч з прогресом. Робочий стіл , повинен бути орієнтований на ріст і вік малюка. Не забудьте про місце для комп’ютера і монітора. Стільниця дитячого робочого столу може плавно переходити в підвіконня. У цьому випадку треба подумати над дизайном штор в кімнаті , щоб вони не заважали дитині займатися. Під стільницею добре помістити полички і тумбочки . Висота дитячого стільчика також важлива. Вона повинна бути регульованою.

Меблі:


Меблі для дитячої кімнати повинна бути стійкі , надійні та яскраві. Проектуючи план дитячої кімнати , потрібно врахувати головну особливість , яка полягає в тому , що кімната для малюка будь-якого віку поєднує в собі і спальню , і ігрову , і робоче місце .

Малюк швидко зростає: це потрібно передбачити ! Щоб створити грамотний і , що важливо , затишний інтер’єр на допомогу прийдуть трансформери. Це складні стільці і ліжка , столи , що вбираються в шафу , висувні стелажі.
Завдяки меблям – трансформерам життя стає простіше , а сімейний гаманець товще. Крім багатофункціональності , трансформери мають ще один плюс – економія місця .
Вибираючи меблі для дитячої , зверніть увагу на безпечні та екологічно чисті матеріали.

Вибір колірної гами:

Доповнять інтер’єр дитячої шпалери , штори , килими , текстильні аксесуари. Тут головне – вибір кольору і малюнка шпалер. Темі кольору в дитячому інтер’єрі присвячено безліч досліджень . Дитина – це мила істота , схильна до постійного розвитку, тому в колірній гамі зупиніться на різноманітності . Потрібно грамотно обрати основний , фоновий тон. Заборонені для фону кольори – червоний і синій. Червоний – дратівливий , а синій – переважний . Раціональніше вибрати блідо -зелений , жовтий або помаранчевий. Але яким би не був фоновий колір , він не повинен бути яскравим. Найправильніше колірне сполучення – пастельний фон плюс яскраві правильно розставлені акценти.
Якщо ваш малюк гіперактивний , віддайте перевагу кольорам ніжних тонів і приберіть з кімнати рухомі предмети і все , що на підсвідомому рівні примушує дитину постійно міняти становище, не дає їй усидіти на місці.

При виборі шпалер також треба обов’язково враховувати пропорції кімнати. Візуально збільшити маленьку кімнату можна , обклеївши стіни шпалерами світлих тонів ( однотонним або з дрібним малюнком) . І , навпаки , великий простір зменшиться , якщо зробити стіни темними і не поскупитися на великий малюнок . У низькому приміщенні стелю потрібно обклеїти білими або дуже світлими шпалерами. Стіни в таких кімнатах повинні бути однотонними або з вертикальним малюнком.

Якщо крім шпалер ви вирішили виділити одну з стін дитячої під розпис , пам’ятайте: розпис повинен вписуватися в інтер’єр та дизайн кімнати, продовжуючи їх . Головне завдання розпису – зацікавити дитину , привернути його увагу. Яке саме зображення вибрати? Це можуть бути численні алеї , квіти. Для дитини така стіна стає «домашнім парком » . Також можна зобразити різних тварин: лані , кролики , птиці , білки … Розпис можна виконувати акриловими фарбами. Обов’язково покрийте її шаром захисного воску.

Помилки батьків або 5 «Ні»

*
Не потрібно купувати багато іграшок. Коли достаток досягає свого апогею , він перетворюється на хаос. А , постійно знаходячись в атмосфері безладу , дитина гірше розвивається. Кращий варіант – надати маляті шафи з висувними ящиками або щільно закриваючимися дверцятами для їх зберігання.
*
Не потрібно оберігати обстановку дитячої від поломок. Навіть якщо ви купили дорогі меблі , будьте готові мужньо сприйняти той факт , що товарний вигляд вона втратить. Малюк не повинен відчувати себе у власній кімнаті , як в Ермітажі і боятися за кожну річ.
*
Не потрібно вторгатися в інтер’єр дитячої кімнати з сторонніми предметами . Часто з економії місця , дорослі залишають в дитячій кімнаті гладильні дошки , швейні машинки і тому подібні » штуки » .
*
Не потрібно зловживати дитячою тематикою в оформленні інтер’єру. Насправді всі ці « кульки і ведмежата »подобаються в основному дорослим . А наші діти , буває , просять » усунути » з кімнати меблі із зображенням » Тома і Джеррі » .
*
Не потрібно сліпо слідувати радам інших людей . Щоб побудувати ідеальний дитячий інтер’єр , корисно вивчати свою дитину .