TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Обираємо шпалери для дитячої кімнати.

Шпалери для дитячої кімнати обов'язково повинні відповідати екологічним нормам. Найбільш оптимальній варіант дитячих шпалер - це звичайні паперові шпалери, які у порівнянні з іншими типами шпалер, не містять в собі синтетичних волокон. Ще один плюс цих шпалер: вони порівняно дешеві, що відіграє важливу роль, коли ваша дитина проявляє творчість (любить малювати на стінах).
Для дитячих кімнат шпалери повинні бути хорошої якості, бути практичними, і найголовніше - безпечними. З оглядом на практичність багато батьків купують миючі шпалери, що дуже актуально для дитячої кімнати. Але для того щоб Ви були впевнені у відмінній якості і дотримання екологічних стандартів, то краще вибрати шпалери від відомих виробників (уникаючи Китайських варіантів). Одним з найбільш неприйнятних варіантів являється - це спінені шпалери, які дуже сильно люблять малюки відривати та пробувати на смак.
Дуже важливим є підбір кольору і малюнка для дитячих шпалер. У першу чергу бажано врахувати думку самої дитини: Рекомендовано обирати шпалери з малюнками героїв з улюблених казок, або підібрати під конкретні вподобання малюка. Однак не забувайте про те, що дитяча кімната не повинна бути занадто яскравою, хоч і рекомендовано обробити її в світлих тонах. Це особливо важливо для психологічного стану вашої дитини, тому що різкі тони можуть дратувати Вашу дитину, а темні - негативно позначатися на настрої.
Психологи давно вже встановили зв'язок між кольорами та їх впливом на психічний стан людини, тому при виборі кольорів врахуйте, що зелений - заспокійливий, червоний - збуджує, синій - створює відчуття прохолоди, жовтий - сприяє творчій діяльності.

Обираємо шпалери для дитячої кімнати.


Найкраще, коли шпалери в дитячій кімнаті будуть витримані в пастельних тонах. Не варто вибирати шпалери з часто повторю чим малюнком, це може викликати у дитини почуття роздратування, розгубленості, або просто швидко набридне. Можна вибрати будь-який один великий малюнок на стінку (наприклад, квітка, метелика або казковий герой), використовуючи малюнок як акцент для всієї дитячої кімнати, і доповнити малюнок різними деталями (наприклад : зелений килимок, що нагадує галявину, на підлозі).
Найголовніше, проявіть «креатив» , свою фантазію, увімкніть уяву і Вашому улюбленому малюку обов'язково буде комфортно і затишно у своїй кімнаті.
Для дитячої кімнати характерні яскраві кольори, різноманітні малюнки, в основному тварин, а також різної тематики зображених в іграшковому стилі. Напевно, нікому не варто розповідати про дизайн дитячих шпалер – бо всі ми були дітьми. Головне в оформленні дитячої кімнати - розвивати фантазію вашого чада, дати поштовх для молодого розвиваючого розуму.
Для кімнати дитини віком до 4-х років ідеально підійдуть неяскраві шпалери пастельних теплих тонів, без великих малюнків (нейтральні малюнки: зірочки, квіточки - допускаються в основному на фризах, невеликих вставках). Занадто строкаті стіни в поєднанні з великою кількістю іграшок можуть викликати у дитини відчуття неспокою. Частину стіни можна виділити для творчості (малювання) Вашого чада, наклеївши великий аркуш паперу прямо на шпалери і запропонувати маляті малювати тільки на ньому.
Для кімнати дітей віком 5-7 років підійдуть шпалери з сюжетом. Наприклад: для хлопчиків - шпалери з машинками, літаками, для дівчаток - з ляльками, квітами. Шпалери з тваринами або «мультяшками» - найбільш популярні, вони подобаються практично всім дітям.
Обираючи шпалери для дитячої кімнати, обов'язково радьтеся з дитиною.

Рекомендовано: флізелінові та паперові шпалери, можна також фото шпалери.
Не рекомендуються: скло шпалери, текстильні, спінені шпалери.
Найголовніше при виборі шпалер і в оформленні дитячої кімнати – дати поштовх для розвитку фантазії вашої дитини (хлопчика , дівчинки чи усіх разом).