TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Розцінки на євроремонт

Оголошення будівельно-ремонтних фірм пістрявлять загадковими поняттями: "євроремонт", "євролюкс", "економ"., "ексклюзив" і так далі. Нехитро заплутатися, тим більше що кожна фірма має на увазі під цими словами щось своє. Отже, що таке євроремонт? В ході зробленого мною міні-розслідування з'ясувалося наступне. Євроремонт - поняття нескінченно широке і якоюсь мірою надумане для більшої солідності. Фактично так називають будь-який більш-менш пристойний ремонт. Чи правда, що "євроремонту немає - є євростандарт".

А якщо все ж спробувати класифікувати "євро" по категоріях, їх вийде три. Косметичний ремонт особливих пояснень не потребує: це наведення легкого марафету на квартиру. Євроремонт середнього класу (але зовсім не дешевий) має на увазі зміни геометрії стін, зведення перегородок, заміну дверей і так далі. Дизайнерські викрутаси у вічі не впадають. Євроремонт вищого класу - це якраз той самий, що називають і "люксом", і "ексклюзивом". У нього входить повний комплекс робіт з переплануванням і дизайн-проектом.

Вартість ремонту залежить від переліку робіт і міри їх складності. Наприклад, якщо для середнього ремонту допустиме несуміщення малюнка на шпалерах, то так званий "ексклюзив" це виключає. Укладання паркету і настил ламінату відрізняються по трудомісткості. Як правило, чим вище вартість матеріалів, тим дорожче обробні роботи. Застосування дорогих матеріалів вимагає високої кваліфікації від майстрів, які несуть відповідальність за їх збереження. Крім того, на ціну впливають тривалість гарантії, віддаленість об'єкту від Мегаполюса.

Квадратний метр якісного ремонту стоїть в Києві від 80 до 130 $ (найчастіше це "косметика" або середній клас обробки). Усе, що вище, або "ексклюзив", або недобросовісна в ціновій політиці. Усе, що нижче, навряд чи можна назвати хорошим ремонтом. Ціна на ексклюзивні роботи - від 130 і вище за кв. м (верхніх меж ексклюзив може і не мати). Обмовлюся, що це - лише вартість самих робіт. Якщо брати в розрахунок матеріали, суму сміливо можна множити на два, а то і на три.

Висококласний ремонт починається з дизайн-проекта, в якому, до речі, є не лише ескізна частина. Дизайн-проект - це передусім креслення плюс підбір матеріалів, комплектація меблями, схеми електрики, водопостачання, системи вентиляції, кондиціонування і інше, інше. Дизайн-проект зручний усім. Замовник із самого початку бачить, як виглядатиме його квартира. Ремонтна фірма знає, в якому напрямі діяти (адже, якщо клієнт щось додумує в процесі ремонту, неможливо планувати графік робіт).

Елітна обробка диктує ідеальну геометрію стін : бездоганно прямі кути, рівні стіни (не лише візуально, але і фактично), рівне стягування. Ці підготовчі роботи - одні з найскладніших і дорожчих. При ексклюзивному ремонті часто здійснюють перепланування квартири : наприклад, розширюють площу кухні, роблять кухню-їдальню за рахунок прилеглої кімнати. Якщо дозволяє простір, збільшують санвузол. Але перш ніж ламати стіни (що тим більше несуть), неодмінно слід проконсультуватися з фахівцями і довірити справу ним.

Ну а дозвіл на перепланування обійдеться вам не дешевше $ 2000 - 2500. Набагато зручніше за квартиру з вільним плануванням, тобто взагалі без перегородок. Як правило, вони зустрічаються в елітних новобудовах. Дуже популярні зараз перетікаючі приміщення: хол-вітальня, кухня-їдальня. Цікаві квартири-студії, де між обідньою зоною, спальнею, кабінетом, зоною домашнього кінотеатру немає жодної перегородки. Розмежування зон йде за рахунок обробки підлоги і стелі. Наприклад, переходу плитки в паркет і знову в плитку.

Іноді "грають" рівнем підлоги, роблячи на кухні невеликий подіум. Чи, наприклад, в "робочих" зонах (кухня, передпокій) рівень стелі навмисно нижче, ніж в кімнатах. У вітальні стеля вища, що створює відчуття об'єму і зорово розділяє простір без участі стін. Межу між приміщеннями можна також підкреслити світлом. Крім того, зараз спостерігається відхід від прямокутних, квадратних площ на користь тих, що округляють. Безумовно, вибір форм і матеріалів залежить від смаків замовника, особливостей його способу життя.

Люди старше більше схильні до класики: їм до душі рівні стіни і стелі, штучний паркет, відсутність колірних контрастів, щоб усе було без особливих хитрощів. Молодь "і жити квапиться, і відчувати поспішає", а тому і вибирає швидкий, нетрудомісткий ремонт, усе оригінальне, незвичайне. Клієнти до 30 років віддають перевагу над паркетом паркетній дошці, а шторам - жалюзі (стирати не потрібно, змахнув пил - і порядок). Звичайні міжкімнатні двері замінюють доладними "гармошками", які легко монтуються.

Що стосується власне обробних матеріалів, то пік популярності зараз переживає гіпсокартон - дуже пластичний матеріал, що набуває практично будь-якої форми і простій в монтажі. З гіпсокартону виготовляють багаторівневі стелі з перепадами, підсвічуванням, колони, докоративные елементи, круглі стіни, ніші. Входить на ринок України і більше екологічний матеріал (не містить азбесту у відмінності від гіпсокартону), це магнезитова плита.
Розцінки на євроремонт


З нею працювати трохи складніше, особливо на зігнутих поверхнях, але магнезитова плита набагато міцніше і може приненяться як усередині приміщення так і зовні, вона водостійка. У коридорі, передпокої, кухні, санвузлі, як правило, кладуть плитку. Паркет - для кімнат, оскільки це м'якший, "уразливий" матеріал. Плитка ж створює відчуття прохолоди, тому під неї прийнято робити "теплу підлогу". Зараз модно замовляти підлоги з натурального каменю (мармур, гранує), хоча навряд чи це доцільно в нашому кліматі.

Крім того, така підлога потребує підігрівання. Вибір обробних матеріалів величезний. Про те, що підійде особисто вам, краще порадитися з фахівцями. Ну а ремонтно-будівельні фірми, як правило, надають клієнтам увесь комплекс послуг, що значно економить час. Удачі вам! І пам'ятаєте: ремонт - не лише клопіт, але і один із способів творчого самовираження.