TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Стиль від древніх - прикрашаємо своє житло

А тепер подивимося на свої стелі і стіни. Кути, кути і ще раз кути. Деякі - з трубами. Навіть дорогі шпалери і якісне фарбування не можуть приховати ці обридлі кути. Ну а якщо вглядітися пильніше, то стає ще тоскливее: вони не ідеальні! Краще вже не дивитися.


Проте досить мінору. Вихід є, цілком доступний для кожного, хто небайдужий до комфорту власного місця існування. Це елементи декоративної обробки, а виражаючись простіше, ліпні прикраси. Ви не раз бачили їх на ринках, в магазинах будівельних матеріалів і байдуже проходили мимо. Проходили тому, що ліпнина переважно була з гіпсу, а також тому, що навіть не намагалися "приміряти" її до своєї квартири.
Може, пора? Тим більше що важкий гіпс, що розтріскується, покидає прилавки, а на зміну йому прийшов новий матеріал - вспененный поліуретан. Попередження - не слід плутати з пінополістиролом (пінопластом), який має низькі прочностные характеристики, швидко вигорає і може бути забарвлений тільки водоемульсивними фарбами. Обов'язково поцікавтеся сертифікатом на виріб.
Довідка
Поліуретан отримують в результаті хімічних реакцій початкових компонентів (полиэфира, води, диизоцианита, емульгаторів і каталізаторів), що протікають при змішуванні. Виготовляють жорсткий і еластичний поліуретан. Жорсткий має високу механічну міцність, стійкість до зносу, хімічну і біологічну стійкість, легкий, економічний в обробці, екологічний.
Саме ці якості у поєднанні з сучасними технологіями дозволили створити щонайширший асортимент елементів декоративної обробки для створення неповторного інтер'єру. Помітимо, вічного, оскільки поліуретан не жовтіє з роками, не втрачає чіткості рельєфу і малюнка, не розтріскується.
Найбільш відомим виготівником ліпних прикрас по праву вважається GAUDI DECOR. Вироби цієї фірми відомі у всьому світі і мають високий попит на російському ринку. Так карнизи з візерунчастим різьбленням настільки різноманітні, що можуть задовольнити найвимогливіший смак. Самі малюнки ліпнини варіюються від класики Римської імперії до строгих лінійних профілів сучасних тим.
Карнизи між стінами і стелею повинні доповнюватися стельовими розетками, тим більше необхідними до люстри або навіть простого абажура. І тут GAUDI на висоті: є будь-хто, у тому числі по типоразмерам.
Вражає асортимент кутових елементів і бордюрів, фрагментів карнизів і орнаментів. Причому усі вони можуть бути з успіхом застосовані як на стінах, так на стелі.
Не забуті і двері. Для них також передбачений цілий асортимент бордюрів і пілястрів. Оброблені нарівні із стінами і стелею ліпними прикрасами дверей вдало впишуться в інтер'єр вітальні, надаючи житлу багатому вигляду.
Одним із завершуючих штрихів обробки можуть з'явитися дзеркала, обрамлені у візерункові рами з тієї ж ліпнини! І не потрібні більше в кімнаті настінні килими і інші символи заможності соціалізму. Усе на рідкість гармонійно. До речі, за бажання можете доповнити інтер'єр настінними панно на біблейські теми або античні сюжети. Останні також можуть прикрасити ванну кімнату, якщо вона не стандартна, а пристойних розмірів.
Тим, хто має немаленькую навіть за сучасними мірками житлоплоща слід звернути увагу на можливість установки в квартирі колон. Да-да, колон усе з того ж поліуретану, відповідних по стилю філігранним роботам древніх майстрів. Усі елементи колон розбираються і легко монтуються на місці. Ну а якщо ви встановили колони, як вони можуть виглядати без настінних ніш? Правильно, ніяк. І ніші є в достатньому асортименті. Так, не забудьте про те, що у продажу є і класичні статуї! Вони дуже доречні у сходових проходів.
І останнє. Після установки повного комплекту ліпного декору у вас може залишитися відчуття деякої незавершеності. Не мучтеся, ви просто забули замінити світильники керамічними плафонами! Теж відповідного стилю.
Отже, що вас утримує? Витрати на майстрів? Нехай це вас не турбує: ви легко змонтуєте і встановите будь-які ліпні прикраси самостійно. Потрібні тільки бажання, акуратність, розмітка і клей, так звані рідкі цвяхи. Далі прикладаєте фрагмент до місця кріплення, розмічаєте, очищаєте поверхню, наносите клей і знову прикладаєте з недовгою фіксацією. Інші тонкощі можете упізнати від продавця або з інструкції.
Через добу можете, якщо захочете, пофарбувати ліпнину будь-якою вологостійкою фарбою. І повірте, після установки декору в квартирі кожному захочеться, як мовляли на Русі, зняти шапку. Перед пишністю.