TOP Новин

Опитування


Зробите самостійно
Замовите у будівельній компанії
Найдете майстра по оголошенню
Замовите у нас
Ваш варіант


Питання по ремонту квартир

Питання по ремонту квартирУ мене є квартира, але вона знаходиться в будинку 1970 року будови. Чи проводите ви ремонт квартир в ненових будинках?


Так, ми проводимо роботи не лише в нових будинках. Це може бути і старий будинок. Головне, щоб квартира була вільною для проведення ремонту.


Що таке "євроремонт" і чим він відрізняється від інших видів робіт?

Назва "євроремонт" немає ніде в будівельних нормах, і воно дуже умовне, склалося в 90-і роки для позначення ремонту високого рівня. Основна його відмінність про інших, це якісне вирівнювання усіх поверхонь і використання якісних і дорогих матеріалів при його проведенні. Умовно, "євроремонтом" приймають вимоги СНиП по рівню "високоякісне".


Чи даєте Ви гарантію на свої роботи?

На усі виконані нами роботи по ремонту квартири і поставлені нами будматеріали ми даємо гарантію 24 місяці. Якщо у Вас що те станеться під час гарантійного терміну, ми зобов'язалися за свій рахунок виправити усі виниклі проблеми.


У які приблизно терміни здійснюється ремонт квартири?

Квартира - квартирі різниця. Не можна, не бачить об'єкту і не знаючи які роботи треба проводити, сказати про яких або термінах. Це дуже залежить від необхідного переліку будівельних робіт, первинного стану об'єкту, площі квартири. Маючи певний досвід, ми можемо приблизно сказати, що ремонт квартири 50 квадратних метрів, в звичайному панельному будинку, по класу робіт "поліпшений" буде проводиться близько 2 - 2,5 місяців.

Ви можета задати свої питання по почті : remont@maister.lviv.ua
Питання по ремонту квартирПитання по ремонту квартир


Євроремонт у Львові питання та відповіді | |