Компанія "Майстер Львів"- професійне встановлення і продаж кондиціонерів.
телефон
+380 97 860-91-59
E-mail
info@maister.lviv.ua
Графік роботи
Пн - Сб 9:00 - 19:00
Компанія «Майстер Львів»

Професійне консультування

Професійне консультування

Створення систем вентиляції та кондиціонування є складним завданням, що вимагає кваліфікованого підходу. У ряді випадків власникам будівель, в яких буде здійснюватися монтаж кліматичних систем, потрібна професійна консультація з різних питань, починаючи від вибору обладнання і закінчуючи особливостями пусконалагоджувальних робіт і експлуатації встановленого обладнання. 
 
Наша компанія спеціалізується на проектуванні, монтажі та обслуговуванні кліматичного обладнання. Ми маємо величезний досвід роботи в цій галузі і можемо надати кваліфіковану допомогу в будь-яких ситуаціях. У числі пропонованих нами послуг:
  • Підбір обладнання;
  • Технічний нагляд;
  • Шеф-монтаж;
  • Пуско-налагоджувальні роботи;
  • Будь-які необхідні консультації.
Грамотний вибір обладнання забезпечує точну відповідність його характеристик розв'язуваним завданням. Це дозволяє виключити ситуацію, коли обладнання виявляється занадто потужним, а це зайві і нічим не обгрунтовані витрати, або, навпаки, недостатньо продуктивним.

Дуже важливо вибрати надійне обладнання, яке буде справно працювати багато років. Ми знаємо всі сильні і слабкі сторони конкретних моделей і допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант з урахуванням особливостей вашого об'єкта, а також ваших вимог і побажань. 
 
Технічний нагляд
Наші фахівці можуть взяти на себе технічний нагляд за ходом виконання монтажних робіт. Це гарантує вам високу якість монтажу обладнання, повну відповідність виконуваних робіт існуючим нормативам.

Також ми можемо брати участь у прийманні змонтованої системи, оцінки її працездатності та відповідності технічному завданню. Великий досвід дозволяє нам виявляти будь-які недоліки в роботі кліматичних систем, що вбереже вас від проблем з експлуатацією встановленого обладнання. 

Шеф-монтаж
При замовленні кліматичного обладнання в нашій компанії і його установці силами сторонніх фахівців ми надаємо послуги шеф-монтажу. Всі роботи будуть виконуватися під нашим наглядом, що гарантує вам правильність монтажу, його дотримання встановленим нормативам. 
 
 
Пуско-налагоджувальні роботи
При запуску і налагодженні змонтованого обладнання повинні бути присутніми кваліфіковані фахівці. Ви можете запросити фахівців нашої компанії - ми перевіримо правильність установки обладнання та якість монтажних робіт, налагодимо систему відповідно до заданих проектними параметрами, складемо її паспорт, підготуємо інструкцію з експлуатації.
Будь-які необхідні консультації
Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями, пов'язаними з проектуванням, установкою, експлуатацією та обслуговуванням систем вентиляції та кондиціонування. Наш досвід дозволяє дати професійні консультації, можливий виїзд на об'єкт замовника.

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

Монтаж кондиціонерів

04 бер 2021 ,adminMaisterKon
  Наша організація надає повний...

Сервісне обслуговування та

04 бер 2021 ,adminMaisterKon
Сучасні кондиціонери відомих виробників є...

Професійне консультування

04 бер 2021 ,adminMaisterKon
Створення систем вентиляції та...
up